Aktuality

Ať je rok 2023 plný nejen hudebních zážitků!

1. ledna 2023

Všem našim fanouškům děkujeme za krásný, hudebně prožitý čas. V novém roce přejeme hodně zdraví, spokojenosti a budeme se na Vás těšit nejen na našich koncertech.
Zde ještě jeden malý vánoční dárek… Poleťte s námi i v roce 2023!

Připomeňte si atmosféru Vánočních koncertů

22. prosince 2022

Vánoční koncerty již máme za sebou, ale v galerii naleznete fotografie jak z Vánočního koncertu dětského a dívčího sboru, tak z Vánočního koncertu přípravných oddělení a můžete si tak připomenout sváteční atmosféru obou koncertů!

Srdečně zveme na Letní koncerty všech oddělení!

8. června 2022

Srdečně Vás zveme na Letní koncerty všech oddělení dětského sboru Pražská kantiléna. První koncert proběhne od 15 hodin v kostele sv. Šimona a Judy a druhý od 18 hodin tamtéž.

Děkujeme, že jste pomohli s námi!

11. dubna 2022

Děkujeme všem návštěvníkům Benefičního koncertu, díky nimž se povedlo vybrat krásných 36 000 Kč. Celá tato částka putovala na sbírku Radka Baboráka na pomoc ukrajinským umělcům.
Fotky z koncertu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Živý přenos ze soutěže Zahrada písní

8. dubna 2022

Letošní ročník sborové soutěže Zahrada písní je celý přenášen online a vy tak můžete sledovat soutěžní vystoupení dětského sboru Pražská kantiléna. Přenos najdete na tomto odkaze. Pražská kantiléna vystoupí v čase cca 16:45.

Benefiční koncert na podporu ukrajinských umělců

31. března 2022

Tímto koncertem bychom s vaší pomocí rádi přispěli do dobročinné sbírky hornisty Radka Baboráka a Akademie MenART. Celý výtěžek z koncertu bude použit na podporu ukrajinských umělců, kteří pro tuto chvíli byli nuceni zakotvit v České republice. Podrobné informace o sbírce najdete pod tímto odkazem:
https://www.donio.cz/na-podporu-ukrajinskych-umelcu

Pojďte se na chvíli zastavit a zaposlouchat se. Hudba je univerzální řeč plná emocí, názorů, příběhů i naděje. Každý jí rozumí, stačí zavřít oči.

Srdečně vás zveme!
Dětský sbor Pražská kantiléna
Dívčí sbor Pražská kantiléna
Komorní sbor Subito

Dívčí sbor Pražská kantiléna vystoupí v Domě hudby v Plzni

16. února 2022

Dívčí sbor Pražská kantiléna se představí na koncertě v Domě hudby v Plzni společně s dětským sborem Kajetán. Zazní díla autorů Bejamina Brittena, Zdeňka Lukáše, Bohuslava Martinů a dalších. Bližší informace ke koncertu najdete zde.

Připomeňte si Vánoční koncerty Pražské kantilény

10. ledna 2022

První letošní Vánoční koncert dětského sboru Pražská kantiléna, který proběhl na první adventní neděli 28. 11. v Husově sboru v Dejvicích, si můžete připomenout na záznamu z tohoto koncertu nebo na fotografiích zde.

Fotky z Vánočního koncertu všech oddělení, který se uskutečnil 11. 12. v kostele sv. Šimona a Judy, najdete na tomto odkaze.

Křtíme nové CD Andělské koledy!

8. prosince 2021

V pondělí 13. 12. 2021 společně se smíšeným sborem Musica Oeconomica Pragensis a Sukovým komorním orchestrem pokřtíme nové CD Andělské koledy. Přijďte se vánočně naladit a poslechnout si skladby z nového CD.

Budeme se na vás těšit ve Farním sboru Českobratrské církve evangelické na Vinohradech.

Vánoční koncert přípravných oddělení

4. prosince 2021

Přijměte pozvání na Vánoční koncert všech přípravných oddělení, který se uskuteční v sobotu 11. 12. 2021 v kostele sv. Šimona a Judy. Koncerty budou od 15 a od 18 hodin.